Ekshumacje

Ekshumacje

Centrum Pogrzebowe BARON zapewnia kompleksową organizację ekshumacji

Począwszy od spraw urzędowych, poprzez wydobycie ciała bądź szczątków Osoby Zmarłej – aż do ponownego jej pochówku w miejscu wyznaczonym przez rodzinę. Ekshumacje mogą odbywać się od 16 X do 15 IV. Aby dokonać ekshumacji potrzebne jest zezwolenie zarządu cmentarza, na którym odbywać będzie się ekshumacja oraz na którym odbywać będzie się pochówek. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie w tym zakresie.

O firmie

Dobry zakład pogrzebowy powinien zapewniać kompleksową obsługę w zakresie usług pogrzebowych-takim zakładem jest właśnie Centrum Pogrzebowe Baron.

Oznacza to, że nie muszą Państwo martwić się formalnościami związanych z pogrzebem. Nasza firma daje możliwość załatwienia koniecznych spraw w jednym miejscu. Już na pierwszym spotkaniu ustalimy z Państwem datę, miejsce, rodzaj i charakter pogrzebu. Wsłuchujemy się zawsze w oczekiwania klientów i na ich podstawie realizujemy spersonalizowaną uroczystość pogrzebową, zawsze piękną i podniosłą. Dzięki temu będą Państwo mogli w spokoju przeżyć żałobę i spędzić ten ciężki czas z najbliższymi.

Poradnik

Dowiedz się jak postępować w przypadku śmierci bliskiej osoby